Meer informatie onder het contactformulier
Een boeking maken, optie nemen, offerte aanvragen of vraag stellen? Neem direct contact op met deze verhuurder:
Over de fotospiegel
Door het spiegelglas heen worden animaties getoond zodat de gasten erg enthousiast worden voordat de foto genomen wordt. Zie hieronder een voorbeeld van de photobooth in actie.
De foto’s worden met een speciale dye printer afgedrukt binnen 10 seconden. Of het nou een 10×15 cm of een 5×15 cm fotostrookjes is. U kunt zelf van te voren aangeven of u tekst op de kader van de foto wilt, deze kunnen wij dan daar naar aanpassen.
Wij zijn minimaal 1,5 uur voordat het evenement begint aanwezig om de photobooth op te bouwen en alles klaar te leggen zodat u een onvergetelijke avond heeft. Ook zullen we de interactieve fotospiegel naderhand weer afbreken.
Neemt u bij ons ook een gastenboek? Dan zorgt de gastheer/gastvrouw ervoor dat de foto’s twee keer worden afgedrukt. Een voor de gast en de andere voor in het gastenboek. Ook er worden pennen meengenomen zodat er in het gastenboek onder de foto geschreven kan worden.
Elke animatie is speciaal gemaakt om heldere en kleurrijke afbeeldingen te bieden die uw deelnemers zullen aanspreken. Deze animaties zijn klaar voor gebruik, afgestemd op specifieke evenementen en worden zelfs aangeboden in verschillende talen.
Een van de meest opwindende functies van de magic mirror photobooth is de optionele ingebouwde Teken & Personaliseer functie. Dit biedt de mogelijk om de aandenken te uniek en interactief te personaliseren. De fotospiegel heeft ook ‘Multi-Touch Support’, waarmee maximaal 6 deelnemers tegelijkertijd creatief kunnen worden
Fotospiegel pakket: 24 uur huur voor €650
- Maximaal 680 prints
- Props
- Chromen paaltjes & rode loper
- Zonder Host
- Fotokader met eigen tekst en logo
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.