Meer informatie onder het contactformulier:
Een boeking maken, optie nemen, offerte aanvragen of vraag stellen? Neem direct contact op met deze verhuurder:
Vintage flitskast pakketten
Pakket: €349
- Vintage photobooth met authentieke uitstraling.
- De photobooth is uitgerust met een professionele digitale spiegelreflexcamera voor zeer scherpe foto’s.
- Standaard achtergronddoek of keuze uit diverse andere leuke bedrukte achtergronddoeken.
- Koffer vol leuke attributen zoals brillen, snorren, hoedjes, pruiken, etc.
- Diashow van alle foto’s via extra scherm aan de achterkant van de fotopaal.
- Medewerker blijft aanwezig voor technische ondersteuning. Een vriendelijke host is mogelijk op aanvraag.
- Na afloop worden alle gemaakte foto’s op hoge resolutie afgeleverd via een download link.
- De foto’s worden afgedrukt op strookjes (2 stuks 5 x 15 cm) of als een ansichtkaart (1 stuk 10 x 15 cm).
- Binnen een straal van 50 kilometer vanaf Echt-Susteren geen transportkosten.
- Daarbuiten 0,35 euro per kilometer.
- 100% tevredenheidsgarantie. Niet goed, geld terug!
Details vintage flitskast
- Deze vintage flitskast is geen hokje en heeft daarmee geen beperkingen wat de opstelling betreft ook kan met makkelijk met wel 10 personen tegelijk op de foto.
- Binnen 10 seconden tijd heb je een foto gemaakt en is deze afgedrukt en dat maakt hem de snelste photobooth die je ooit hebt gezien.
- Deze photobooth print foto’s van het formaat 10 x 15 centimeter. Heb je toch liever stripjes dan kan dat natuurlijk ook.
- De fotobooth ziet er met zijn roodhouten uiterlijk stijlvol uit en past uitstekend bij jullie trouwlocatie.
- De fotobooth is voorzien van twee beeldschermen. Op het achterste beeldscherm wordt een diavoorstelling getoond van de gemaakt foto’s.
- De foto’s die gemaakt worden met de photobooth kunnen direct via WiFi of 4G geupload worden naar de Facebook pagina van het bruidspaar.
- De fotopaal kan overal neergezet worden en neem weinig plaats in beslag.
- De fotopaal is uitgerust met een professionele spiegelreflexcamera en met studioverlichting wat resulteert in ultrascherpe en perfect belichte foto’s.
- De foto’s worden afgedrukt op echt fotopapier dat direct droog is en waterbestendig.
Extra opties voor de vintage fotopaal
- Extra tijd: €75 per uur
- Je eigen trouwfoto van die dag in je fotokader verwerkt: €50
- Extra kaders: €25 per kader. Maximaal 4 kaders zijn mogelijk.
- Greenscreen achterwand): €100
- Mooi fotoalbum waar alle foto’s die gemaakt zijn nog eens in staan: €75
- Meer dan 2 strookjes of één print op postkaartformaat: €45 euro.
- Houten USB stick met 8 Gb opslagcapaciteit: €10
Mandy van de E. – 13 september 2018 –
De booth was perfect: alles was bespreekbaar, en bijna alles was mogelijk! We hebben er van genoten op onze bruiloft!
Mandy van de E. – 13 september 2018 –
De booth was perfect: alles was bespreekbaar, en bijna alles was mogelijk! We hebben er van genoten op onze bruiloft!
Ronnie & Natacha –
Super leuk om deze vintage fotobooth op onze bruiloft te hebben! De gasten waren allemaal erg enthousiast en er zijn geweldig leuke foto’s gemaakt, die zorgen voor een extra leuke herinnering aan onze geweldige dag